تیر ۹, ۱۴۰۱
بهترین سطل زباله آشپزخانه

بهترین مدل سطل زباله داخل کابینتی

پس از اینکه تصمیم گرفتیم یک سطل زباله داخل کابینتی برای آشپزخانه ی خود خریداری کنیم معمولا برای انتخاب بهتر از تجربیات دیگران یا راهنمایی فروشندگان استفاده می کنیم. در این مطلب سعی داریم که با عنوان کردن مهمترین موارد و نکات به شما عزیزان جهت خرید آسان تر کمک کنیم.

۴ نکته ی مهم در انتخاب سطل زباله داخل کابینتی

مدل های متنوعی از سطل زباله توکار آشپزخانه در بازار عرضه می شود که در خرید هریک از آن ها باید نکاتی را در نظر داشته باشیم. به عبارت دیگر این نکات به صورت مشترک در میان مدل های مختلف اهمیت دارند و رعایت آنها لازم و ضروری است.

اندازه ی کابینت و سطل زباله داخل کابینتی

اولین و مهمترین موردی که پیش از انتخاب سطل زباله ریلی در نظر داشتن آن لازم و ضروری است، اندازه ی دقیق کابینت یا همان محل قرار گرفتن سطل است. پیشنهاد می کنیم که با استفاده از یک متر طول، عرض و ارتفاع کابینت مورد نظر (به عنوان مثال کابینت زیر سینک ظرفشویی) را اندازه گیری کرده سپس مدل مناسب را خریداری کنید. گاهی احتمال دارد که در رابطه با اندازه ی کابینت از کلمه ی یونیت در مشخصات فنی سطل زباله آشپزخانه استفاده شود. یونیت در واقع همان عرض درب کابینت محل نصب کالا است.

سطل زباله داخل کابینتی

لوازم داخل کابینت و سطل زباله

اگر تصمیم دارید که سطل را داخل کابینت زیر سینک ظرفشویی قرار دهید توجه به لوازم داخل آن را به خاطر داشته باشید. سیفون، شیر آلات، دستگاه تصفیه آب و لگن سینک از جمله وسایلی هستند که معمولا داخل اغلب کابینت های زیر سینک ظرفشویی نصب می شوند و هریک فضایی را اشغال خواهند کرد. در صورت عدم توجه به این مورد احتمال اینکه پس از خرید برای قرار دادن سطل از لحاظ عمق کابینت دچار مشکل شوید، زیاد است.

سطل زباله داخل کابینتی

تناسب حجم مخزن سطل زباله داخل کابینتی با نیازمان

معمولا انواع سطل زباله توکار را بر اساس سایز به سه گروه کوچک، متوسط و بزرگ تقسیم می شوند. بدون شک حجم مخزن ها نیز با توجه به  اندازه ی سطل تغییر خواهند کرد. همچنین حجم مخزن با واحد لیتر اندازه گیری می شود که هر خریدار با توجه به میزان مورد نظر و ابعاد کابینت می تواند مدل مناسب را انتخاب کند. برای اطمینان بهتر است علاوه بر اندازه ی سطل در رابطه با حجم مخزن نیز سوال کنید.

سطل زباله داخل کابینتی

 

سطل زباله داخل کابینتی

سطل زباله داخل کابینتی

 

کیفیت جنس اجزاء سطل زباله

هر کدبانوی منزل پس از خرید لوازمی از جمله آبچکان کابینت آشپزخانه، سوپر مارکت کابینت آشپزخانه و سطل زباله انتظار دارد که مدت طولانی یا حتی سال ها از آن ها استفاده کند. به همین دلیل دقت در جنس و کیفیت متریال به کار رفته در این لوازم دارای اهمیت است. در رابطه با جنس مخزن سطل زباله باید عنوان کرد که اگر مدل انتخابی شما مخزنی پلاستیکی دارد به کیفیت آن توجه کنید و اولویت را به مدل هایی از پلاستیک فشرده شده و درجه یک اختصاص دهید. در صورتی که سطل زباله مورد نظرتان چهارچوب فلزی دارد بهتر است که پوشش آن از رنگ الکترواستاتیک یا کوره ای تشکیل شده باشد. رنگ کوره ای در برابر تغییرات دما و رطوبت مقاوم بوده و زیبایی خود را حفظ می کند. این ویژگی برای محیط گرم و مرطوبی مانند آشپزخانه قابل توجه و مهم است.

سطل زباله داخل کابینتی

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *