تیر ۹, ۱۴۰۱

معرفی جدیدترین لوازم نظم دهنده کابینت

لوازم نظم دهنده کابینت با تنوع در کاربرد، رنگ، جنس و قیمت طراحی و تولید می شوند. امروزه می توانید با هر میزان بودجه ای که در نظر دارید بهترین و جدیدترین مدل از لوازم نظم دهنده کابینت را تهیه و خریداری کنید. تجهیزاتی که برای طبقه بندی کابینت ها طراحی شده اند؛ تجهیزاتی که برای نظم دادن به لوازم داخل کابینت طراحی شده اند و تجهیزاتی که به تنهایی نقش خاصی برای کابینت تعریف می کنند.

فروشگاه فیزیکی و اینترنتی دکویراق امکان مشاهده، مقایسه و خرید با مناسب ترین قیمت را برای مشتریا فراهم کرده است. انواع لوازم نظم دهنده زیر دسته ای از سری اکسسوری های کاربردی آشپزخانه محسوب می شوند که در ادامه به معرفی آن خواهیم پرداخت.

انواع سبد سوپر مارکت داخل کابینت

اولین دسته و بزرگترین دسته لوازم نظم دهنده کابینت سبد سوپر مارکت کابینت آشپزخانه هستند. سبد های سوپر مارکت معمولا برای کابینت های بلند با ارتفاع زیاد شناخته می شوند. با این حال بهتر است بدانید محدودیت طبقاتی در این مدل سبد های ریلی نظم دهنده کابینت وجود ندارد. این سبد ها از مدل های دو طبقه شروع شده و تعداد طبقات آن ها نسبت به ارتفاع کابینت افزایش پیدا می کند. کلاف این مدل سبد ها نسبت به ارتفاع متفاوت بوده و در بسیاری از مدل ها حتی می توانید از سبدهای بیشتری برای نصب روی کلافی با ارتفاع کم استفاده کنید. عرض سبد ها نیز متغیر بوده که با واژه ای به نام یونیت معرفی می شوند. بر اساس یونیت و ارتفاع کابینت می توانید بهترین مدل سبد سوپری را برای کابینت آشپزخانه خود انتخاب کنید.

 

تقسیم بندی سبد های سوپری به دو دسته اصلی سبد سوپری یخچالی و ریل وسط انجام می شود. تفاوت این دو مدل در مکان و نحوه نصب کلاف ها است. کلاف های ریل وسط، در دو قسمت بالایی و پایینی دارای دو ریل هستند که از طریق این ریل ها به کابینت متصل می شوند. کلاف سبد سوپر یخچالی دارای دو قسمت است. قسمت اول آن درون کابینت نصب شده و از طریق چهار ریل که دو به دو در قسمت بالایی و پایینی کابینت نصب می شوند قرار می گیرد. قسمت دوم کلاف به درب کابینت متصل بوده که حرکت کلاف داخل کابینت به کمک اهرمی که هر دو کلاف را از قسمت پایینی به هم متصل کرده صورت می گیرد.

سبد های جا ادویه ای؛ جذاب ترین لوازم نظم دهنده کابینت

اغراق نیست اگر بگوییم انواع سبد جا ادویه ای از جذاب ترین و البته پر فروش ترین لوازم نظم دهنده محسوب می شوند. سبد هایی که برای نظم دهی به قوطی جا ادویه ای استفاده شده و آشپزی را آسان تر می کنند. مدت زمانی که صرف گشتن داخل کمد های شلوغی که با قوطی های جای ادویه بی نظم تر از سایر کابینت ها به نظر می رسند با استفاده از یک جاادویه ای آویز یا سبد جای ادویه ای که به درب کابینت متصل می شود بسیار کم می شود.

نظم دهی به کابینت زیر سینک با سبد مواد شوینده

با به یاد آوردن اسم کابینت سینک ظرفشویی معمولا تصویری از مخزنی برای قرار دادن مواد شوینده در ذهن نقش می بندد. وجود لوله کشی های متصل به خروجی آب سینک درون کابینت های سینک استفاده از آن ها را محدود تر کرده است. به این منظور بسیار دیده می شود که مواد شوینده برای نگهداری، دسترسی سریع و به دلیل استفاده کمتر از آن ها نسبت به سایر مواد درون کابینت های زیر سینک نگهداری می شوند.

با این حال سبد های مواد شوینده نوعی از لوازم نظم دهنده کابینت محسوب می شوند. سبد هایی که به صورت آویز یا ریلی نصب شده و برای قرار دادن مواد شوینده طراحی شده اند. این سبد ها در مدل های یک طبقه و دو طبقه طراحی می شوند و به وسیله ی ریل به کابینت متصل می شوند. عمق سبد ها متناسب با عمق یونیت کابینت های زیر سینک طراحی شده اند که مانع از برخورد سبد با لوله کشی ها می شوند.

تقسیم کننده های کشو؛ پرفروش ترین لوازم نظم دهنده کابینت

اگر به دنبال نظم دهنده ای برای کشو کابینت می گردید فرصت خرید تقسیم کننده های داخل کشو را از دست ندهید. تقسیم کننده هایی که در مدل های چوبی و پلاستیکی طراحی و تولید می شوند. سایز بندی تقسیم کننده ها متناسب با یونیت کشو یا کابینت بوده که امکان فیکس کردن سایز تقسیم کننده با فضای محل نصب را ایجاد می کند.

کاربرد تقسیم کننده های کشو محدود به نظم دهی قاشق و چنگال نبوده و می توانید از آن ها برای نظم به ابزار و لوازم دیگر نیز استفاده کنید. قابلیت تغییر و تنظیم فضای داخلی تقسیم کننده، رگلاژ و برش برای فیکس کردن آن از مزیت هایی بوده که در مدل های متفاوت تقسیم کننده ها در نظر گرفته می شوند.

 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *