تیر ۹, ۱۴۰۱

ترفندهایی برای مرتب کردن کابینت زیر سینک

تا امروز چه ترفند هایی برای مرتب کردن کابینت زیر سینک آشپزخانه خود به کار برده اید؟ اگر برای پاسخ به این سوال به یاد سبد ها و جعبه هایی که برای نظم دادن و تفکیک لوازم داخل این کابینت افتاده اید پس ادامه متن را از دست ندهید. احتمالا شما برای نظم دادن به فضای محدود کابینت زیر سینک نهایت تلاش خود را کرده اید؛ اما تمام تلاش نه!

انواع مختلفی از تجهیزات و اکسسوری هایی که در زیر دسته سوپر مارکت کابینت آشپزخانه قرار گرفته اند اختصاصا برای کابینت های زیر سینک ظرفشویی طراحی و تولید شده اند. عمق تجهیزات با در نظر گرفتن لوله کشی درون کابینت ها طراحی شده است. از این رو برای نصب آن ها کافی است مولفه هایی مانند یونیت کابینت را در نظر گرفته و بهترین اکسسوری را انتخاب کنید.

ترفندهایی برای مرتب کردن کابینت زیر سینک

برای آشنایی با یونیت و نحوه اندازه گیری آن خواندن مقاله « یونیت کابینت چیست؟ » را از دست ندهید.

استفاده از سبد های مواد شوینده برای مرتب کردن کابینت زیر سینک

معمولا جایگاه اصلی مواد شوینده داخل کابینت های زیر سینک ظرفشویی است. با این حال با توجه به محدودیت هایی که با وجود لوله کشی های زیر سینک ایجاد شده اند لازم است از لوازم نظم دهنده ای مانند سبد سوپری مواد شوینده استفاده کنید. این سبد ها در مدل های ثابت و ریلی به فروش می رسند. دسترسی و استفاده از سبد های ریل دار نسبت به مدل های ثابت بهتر است.

ترفندهایی برای مرتب کردن کابینت زیر سینک

تفاوت سبد های مواد شوینده نسبت به هم در تعداد طبقات و نحوه نصب آن ها است. با توجه به فضای محدود کابینت زیر سینک به طور کلی می توان گفت که تعداد طبقات نهایتا به ۳ طبقه منتهی شود. نحوه نصب سبد های متحرک نیز به کمک ریل هایی که در آن ها استفاده شده انجام می شود. این ریل ها در دو حالت از پهلو یا کف به کابینت متصل می شوند.

نصب سطل زباله ریلی سایز کوچک

از دیگر ترفند های کاربردی برای مرتب کردن کابینت زیر سینک می توان به قرار دادن سطل زباله های ریلی اشاره کرد. سطل هایی که با نصب داخل کابینت های کم عمق و شلوغ زیر سینک، سبب ایجاد نظم می شوند.

مدل هایی از این سطل زباله ها با قابلیت اتصال به درب کابینت، علاوه بر نظم فضای داخلی در زیبایی دکوراسیون آشپزخانه نیز تاثیر زیادی دارند. در این سطل ها پایه هایی برای اتصال قسمت جلوی محصول با درب کابینت وجود دارد و می توانید در بازار آن ها را با عنوان سطل زباله درب بازشو پیدا کنید.

ترفندهایی برای مرتب کردن کابینت زیر سینک

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *